Anija Valla Spordimaailm

Siin on hea sportida!

Reklaam

 

kehrajäähokiväljak

Kehra jäähokiväljaku reklaam

SA Anija Valla Spordimaailm pakub ettevõtetele võimalust toetada Anija valla spordielu, soetades oma ettevõtte sümboolikaga vm reklaamkleebise Kehra jäähokiväljakut ümbritsevale piirdele (portele).

Kehra jäähokiväljak rajati 2016. aasta sügisel ning sai 2017. aasta kevadel asfaltkatte. Talveperioodil on väljak uisutajate ja jäähokimängijate päralt. Suveperioodil on ühel väljaku poolel võimalik harrastada tänavakorvpalli ning teisel pool ekstreemsporti (rula, tõukeratas, trikiratas vm). Väljak on osa Kehra staadioni puhkealast, kuhu kuuluvad veel jõulinnak, liivaväljakud rannakäsipalli ning -jalgpalli harrastamiseks, rannavolle väljakud, kelgu- ja suusamägi ning discgolfi park.

  1. Reklaami soetamise võimalused

1.1 Punane reklaam – reklaamkleebis ühele portele (kohad 1-40)+aastase toetussumma suurus 75€. Kleebis paistab Kose maanteel liiklejatele.

Broneeritud: 12/40 (16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27)

1.2 Roheline reklaam – reklaamkleebis ühele portele+aastase toetussumma suurus 25€.

Broneeritud: 12/40

hokiväljaku reklaam.jpg

*Reklaamkleebise hind on olenevalt kujundusest ~30-40€/tk. Vajalik vektorformaadis logofaili (.pdf, .eps , .ai, . cdr) olemasolu.

**Kleebise mõõtmed: laius 180 cm, kõrgus 100 cm. Taust: valge. Logo kõrgus: kuni 70 cm. Kujundus tuleb kooskõlastada SA tegevjuhiga.

  1. Kleebise paigaldamise tingimused

2.1. Ettevõte kohustub lisaks toetussummale maksma SAle kleebise eest. SA koostab ettevõttele vastavasisulise arve, mis koosneb kleebise hinnast ning toetussummast.

2.2. Toetussumma eest saab ettevõte õiguse oma reklaamkleebisele jäähokiväljaku portel üheks kalendriaastaks. Ettevõte saab valida kleebise asukoha vastavalt soovile ning vabadele pindadele. Kleebise tellimise ning paigaldamise eest hoolitseb SA.

2.3. SA annab kleebisele 6-kuulise garantii. Juhul kui kleebis rikutakse, eemaldatakse või hävineb muul moel, kohustub SA selle omal kulul ja esimesel võimalusel asendama kuni 6 kuu täitumiseni kleebise paigaldamisest. Peale 6 kuud on reklaamkleebise asendamine ettevõtte otsustada.

2.4. Kui ettevõte soovib peale kalendriaastat oma kleebist portel säilitada, tuleb uuesti tasuda aastane toetussumma.

2.5. Juhul kui ettevõte ei soovi peale kalendriaasta möödumist toetamist jätkata, siis tema reklaamkleebis eemaldatakse.

 

  1. Soodustused

3.1. Ühe punase reklaamkleebise tellimise puhul on võimalik üks roheline saada ainult kleebise hinnaga. St toetussumma 75€ eest saab ettevõte õiguse kahele reklaamkleepsule (punane+roheline). Kahe punase puhul kahele rohelisele jne.

3.2. Anija valla vabaühendused ja allasutused saavad ühe rohelise kleebise paigaldada vaid kleebise hinna eest ning toetussummat tasuma ei pea. Sel puhul ei laiene kleebisele SA 6-kuuline garantii.

 

Kontakt:

spordimaailm@anija.ee

+372 55 984 018

Mihkel Kuuse

SA Anija Valla Spordimaailm

Tegevjuht

 

 

 

%d bloggers like this: