Laupäeval, 26. augustil toimusid Kehra Discgolfi Pargis teistkordselt Anija valla meistrivõistlused discgolfis. SA Anija Valla Spordimaailma poolt korraldatud võistlusel oli osalejaid kokku 31, kellest 12 võistlesid edasijõudnute, 11 naiste ja noorte, viis algajate ning kolm laste võistlusklassis.

Võistluspäev algas laste võistlusega kell 11. Lapsed läbisid Kehra Discgolfi Pargis kaheksa rada. Parima tulemuse sai kirja Mart Kruusalu, kes sooritas kokku 25 viset. Oskar Luks ja Talis Malts tegid mõlemad 31 viset, kuid lisaviskega tõmbas pikema õlekõrre Talis, kes pälvis teise koha.

Ülejäänud võistlejad alustasid võistlemist kell 11:45. Võistlejad olid jaotatud 3-4-liikmelistesse gruppidesse. Iga grupp alustas võistlemist erineval rajal. Algajad ning naised ja noored läbisid kaks 11-rajalist ringi. Edasijõudnutel tuli lisaks läbida kolmas finaalring. Võistluse puhuks oli üles seatud kolm ajutist rada Kehra staadioni ümbrusesse.

Algajate seal oli kõige edukam Freddi Turmann (66 viset), kellele järgnesid Indrek Lillsoo (70) ning Valter Koitjärv (74).

Naiste ja noorte võistlusklassi parim oli ülekaalukalt Kelli Ellus, kes läbis kaks ringi 68 viskega. Talle järgnesid Ilona Laaneveer (83) ning Grethe-Johanna Ploompuu (86).

Edasijõudnute klassis, kus mängiti kolm ringi, oli teistest peajagu üle Tanel Viirmann (80), kes edestas teiseks tulnud Krister Tammjärve kaheksa viskega. Kolmandaks tuli Rando-Juku Sirkas (91).

SA Anija Valla Spordimaailm soovib tänada kõiki võistlejaid ning võistlusele kaasaaitajaid. Korraldamisel olid suureks abiks Rando-Juku Sirkas, Rimark OÜ ning Sportland Kõrvemaa Discgolf Park. Üritusele panid auhinnad välja SA Anija Valla Spordimaailm, Eesti Kivi OÜ ning kohvik Sohvik. Kehra Discgolfi Pargi valmimisele aitasid kaasa Rimark OÜ, Eesti Kivi OÜ, Ofi Construction OÜ, Digital Trade Solutions OÜ, kohvik Sohvik ning Katkera OÜ.

Anija valla discgolfi meistrivõistlused toimuvad kindlasti ka järgnevatel aastatel. Anija vallas on suurepärased tingimused harjutamiseks Kehras ja Kõrvemaal. Discgolfi kettaid on võimalik soodsa hinnaga laenutada Kehra spordihoonest (loe rohkem: https://anijavallasport.ee/2017/08/03/discgolfi-ketaste-laenutus/)

TULEMUSED

Edasijõudnud: https://discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=518384

 

Edasijõudnud2017Naised2017Algajad2017Lapsed2017