Pühapäeval, 8. aprillil toimusid esmakordselt Anija valla meistrivõistlused lauatennises. Võistlustele registreeris kaheksa meest, kes jagati kahte 4-liikmelisse alagruppi. Gruppide kaks paremat pääsesid poolfinaali ning kolmandad-neljandad kohad mängisid välja positsioonid viiendast kaheksandani. Mängiti kahe 11-punktilise geimi võiduni.

A alagruppi domineeris Anatoli Nagornõi, kes alistas kõik vastased geimidega 2-0. Kahe võidu ja ühe kaotusega jäi teiseks ning pääses samuti poolfinaali Ando Hannus. Viienda koha mängule teenis koha Urmas Vahem ning seitsemenda koha mänguga tuli leppida Tavo Tiismaal.

B alagrupis olid jõudude vahekorrad sarnased. Kolm võitu teenis Kert Räis, temale järgnes kahe võiduga Mikita Yermashevich, kolmandaks tuli Lauri Iganus ning neljandaks Paul Luškov.

7. koha mängus kohtusid seega Tiismaa-Luškov. Kolmegeimilises mängus tõmbas lõpuks pikema õlekõrre Luškov, kes kaotas esimese geimi, kuid võitis kindlalt kaks järgmist.

5. koha selgitasid välja Vahem ja Iganus. Samuti läks mäng kolmandasse geimi, kust väljus võitjana Vahem.

Esimeses poolfinaalis oli Yermashevich kolmes geimis üle Nagornõist ning kindlustas finaalikoha. Teises poolfinaalis alistas Räis 2-0 Hannuse.

3. koha mängus ei jätnud Nagornõi suurt võimalust Hannusele ja teenis kindla 2-0 võiduga pronksi.

Finaal, mis kestis kolme geimivõiduni, oli ootamatult ühepoolne. Räis andis Yermashevichile kolme geimi peale ära kõigest 10 punkti ning krooniti teenitult Anija valla esimeseks lauatennise meistriks!

Turniiri esikolmikut autasustati medalite, diplomite ning võidušampusega. SA Anija Valla Spordimaailm tänab kõiki meistrivõistlustel osalenuid, peakorraldaja Paul Luškovi ning peakohtunik Urmo Sitsit.

Protokoll: Anija valla lauatennis 2018 – tulemused