Laupäeval, 26. mail toimus Kehra jõeäärses pargis Kehra Päev, kus Anija Valla Spordimaailm oli esindatud mitmete sportlike tegevustega. Spordimaailma ala oli püsti kell 12.00-17.00 ning selle aja jooksul sai võistelda korvpalli vabavisetes ja käsipalli kiirusvisetes ning aega veeta orienteerudes ja discgolfi mängides. Lastele oli avatud sporditeemaline joonistamis- ja värvimisnurk.

Kell 12.00 algas korvpalli vabavisete võistlus, mida viis läbi Anija vallavolikogu aseesimees Peep Kask. Võistlusel pidi 45 sekundi jooksul tabama võimalikult palju viskeid. Täiskasvanud viskasid vabaviskejoonelt, lapsed paari meetri võrra lähemalt. Raskemaks muutis ülesande see, et võistleja pidi peale igat viset pallile ise järele jooksma. Parima tulemuse saavutas Ülejõe küla elanik Margus Vijard, kes viskas 45 sekundiga korvi lausa kaheksa palli. Võistlusel oli kokku ligi 30 osalejat.

Kell 14.00 hakkasid kogunema käsipallihuvilised, et näidata oma maksimaalset käsipalli viskamise kiirust. Selleks puhuks oli käsipalli liit laenanud spetsiaalse kergvärava ning kiirusemõõtja. Meestest olid kõige kiirema käega Rando-Juku Sirkas ning Erik Presnov, kelle viskekiiruseks mõõdeti 104 km/h. Naiste hulgast näitas parimat tulemust Karoliine Vijard tulemusega 78 km/h. Kuni 16-aastaste seas tegi kõige parema soorituse Sergio-Silver Kreegimaa, kelle viske kiiruseks oli 103 km/h. Kuni 10-aastaste võistlusklassis sai esikoha Susan Soikka, kelle pall lendas kiirusega 62 km/h. Kiirust käis kokku mõõtmas üle 50 inimese. Võistluse viisid läbi HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo ja Mart Raudsepp.

Anija Valla Spordimaailm tänab kõiki osalisi, kes sportimisala tegevusele kaasa aitasid: Kärt Everst, Piret Urmet, Elvis Hrupa, Rando-Juku Sirkas, Peep Kask, Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp.