Eelmisel kahel korral Haapsalus ning Tartus toimunud suvemängud, kust Anija valla sportlased tõid kaasa mitmeid medaleid, toimuvad seekord 22.-23. augustil Paides.

Anija valla esindus kutsub ühinema kohalikke sportlaseid, kes soovivad suvemängudel kaasa lüüa. Anna endast märku spordimaailm@anija.ee või tel. 55 984 018. Kui oled varem juba suvemängudel osalenud, siis võtab sinuga ühendust kohalik spordiala esindaja.Anija Valla Spordimaailm katab võistlejate osalus-, majutus-, toitlustuskulud ning organiseerib transpordi võistluspaika ja tagasi.


Linnade ja valdade võistkonnad moodustatakse antud omavalitsuse territooriumil elavatest, töötavatest, õppivatest või antud omavalitsuse spordiklubides registreeritud sportlastest.
Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse:- parimad linnad;- parimad vallad kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku.


JUHEND: http://www.joud.ee/est/g78s5050


AJAKAVA: http://www.joud.ee/est/g78s5010


SPORDIALAD
(mitmetel spordialadel on olemas ka veteranide ja juunioride võistlusklassid, täpsemalt on kirjas juhendis)
kergejõustik (täpsemad alad on võistlusklasside kaupa juhendis) 22.-23. august

meeste võrkpall 22.-23. august,

naiste võrkpall 22.-23. august,

tennis 22.-23. august,

petank 22.-23. august,

orienteerumine 22.-23. august,

jalgrattakross 22. august,

mälumäng 22. august,

köievedu 22. august,

kettagolf 22. august,

juhtide võistlus 22. august,

Uue alana on kavas trikitõukeratta võistlus 22. august.


Meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, tennises, petangis, mälumängus ja köieveos võib iga omavalitsus välja panna kuni 2 võistkonda. Mõlemad võistkonnad saavad koha ja kohapunktid, kuid arvesse lähevad parema võistkonna kohapunktid.Üldise paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse omavalitsuse kergejõustiku kohapunktidele 6 parema spordiala kohapunktid.


45. Eesti omavalitsuste suvemängud korraldas Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Paide Linnavalitsuse ja Järvamaa Spordiliiduga.