SA Anija Valla Spordimaailm sai LEADER toetuse abiga uue välijõusaali!

SA Anija Valla Spordimaailm sai PRIA elukeskkonna arendamise meetmest Kehra staadioni lähedusse välijõusaali loomiseks 23090.40 eurot, kokku kulus töödele 30787.20 eurot.

Suur rõõm on teatada, et Anija Valla Spordimaailm on saanud positiivse vastuse LEADER toetusele välijõulinnaku rajamiseks Kehrasse. Spordimaailma projekt sai hindepunktidelt pingereas lausa esikoha. Jõusaaliseadmed vabas õhus on spordikultuuri edendamiseks ülivajalikud, juba varsti saate õues sobival ajal ja tasuta teha sisejõusaaliväärilist trenni. Püüame saada projekti kiiresti töösse!

SA Anija Valla Spordimaailm sai PRIA elukeskkonna arendamise meetmest Kehra staadioni lähedusse välijõusaali loomiseks 23090.40 eurot, kogu maksumus 30787.20 eurot.

Välijõulinnak tuleb staadioni jõepoolsesse otsa, kus on juba ka olemas mõned treeningpingid tegelemaks venituste ja üldfüüsist parandavate harjutustega. Sinna saame lisaks 10 seadmest koosneva jõulinnaku, mis pakub pinget nii noortele kui vanadele ja ka erivajadustega inimestele. Välijõusaali seadmed on valitud selliselt, et neid saaksid mugavalt kasutada harrastajad, kuid need täidaksid ka täielike profisportlaste soovid. Suurepärane on kombineerida metsajooksu terviserajal jõutreeninguga, päeva rannas veetes teha mõned harjutused või möödudes poekott maha panna ja veidi puusa pööritada. Edaspidi kirjutame seadmetest lähemalt.