Pühapäeval, 13. septembril toimusid 5. Anija valla meistrivõistlused discgolfis. Anija Valla Spordimaailma poolt korraldatud võistlusele oli tulnud 24 sportlast, kes selgitasid välja parimad meeste, naiste, algajate ja noorte seas. Võistlejad läbisid ühe ringi Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse 21-korvilisel rajal.

Meeste arvestuses oli osalejaid 13 ning tihe rebimine käis võistluste lõpuni välja. Esikohale tuli Tanel Viirmann (-3), kellele järgnesid Kristjan Allemann (+1) ning Jaanus Palm (+4). Pronksmedal selgitati seejuures välja ümbermängimise järel, kus Palm oli napilt parem neljandaks tulnud Teemu Pikkast.

Naiste võistluses oli osalejaid kuus ning esikoht päris kindel juba algusest peale. Kuldmedali sai kaela Kelli Ellus (+8). Teiseks tuli Anna Koltsova (+26) ning kolmandaks Ilona Laaneveer (+30).

Algajate hulgas oli osalejaid neli, kellest kõige edukamalt läbis raja Matheus Leemet (+12). Paremuselt teine oli Kristo Jürmann (+16) ning kolmas Naatan Pikkel (+27).

Ainsa noorena oli võistlustules Tom Treiman, kes läbis 21 korvi skooriga +27.

Kõik tulemused: https://discgolfmetrix.com/1425713

Anija Valla Spordimaailm tänab kõiki osalejaid ning võistluste mitmekordset võõrustajat Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskust.

Järgmised Anija valla meistrivõistlused on kavas juba tuleval pühapäeval, 20. septembril, kui Kehra staadionil võetakse mõõtu kuuel kergejõustikualal. Võitlusklasse on neli: mehed, naised, kuni 14aastased poisid, kuni 14aastased tüdrukud. Registreerimine võistlustele on avatud: https://forms.gle/McLMyEEC1rxdDSZb9