Pühapäeval, 20. septembril toimusid 4. Anija valla meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlustest võttis osa ligi 50 sportlast, kes võistlesid kettaheites, kuulitõukes, 100 ja 800 meetri jooksus, teivashüppes, kõrgushüppes ning kaugushüppes. Uudise lõpus on võistluste täielik protokoll, kust leiab ka eelnevate aastate tulemused.

Võistluspäev algas traditsiooniliselt kettaheitega. Meeste seas tuli esikohale Laur Kipper, teise koha sai Heiko Kraubner ning kolmanda Roman Sviridov. Naiste hulgas võttis kulla Cristlin Kuldmaa, kellele järgnesid Julia Šatskaja ning Merilin Arumets.

Kuulitõukes saavutas meeste hulgas esikoha Roman Sviridov. Teiseks tuli Juri Jefimov ning kolmandaks Laur Kipper. Naiste seas võitis Mella-Riin Rauam. Teiseks tuli Cristlin Kuldmaa ning kolmandaks Anett Liisa Parts.

Ülejäänud alades võitlesid eraldi mehed, naised ning kuni 14aastased poisid ja tüdrukud. Meeste seas oli kiireim Ruudi Ottisaar. Talle järgnesid Jakov Simonov ja Roland Aguraiuja. Naistest sai esikoha Mari Klesment, kellele järgnesid Merilin Arumets ja Mella-Riin Rauam. Poistest oli kiireim Oskar Luks, teiseks tuli Hendrik Lillsoo ning kolmandaks Andre Soikka. Tüdrukutest võitis Anett Liisa Parts, teiseks tuli Pille-Riin Pullerits ning kolmandaks Jette-Lii Rauam.

Kaugushüppe võitis meeste arvestuses Mihkel Kuuse. Järgnesid Roland Aguraiuja ning Indrek Lillsoo. Naistest hüppas kõige kaugemale Mari Klesment, kellele järgnesid Merilin Arumets ja Cristlin Kuldmaa. Poistest tegi pikima lennu Oskar Luks, teiseks tuli Hendrik Lillsoo ning kolmandaks Karmo Lilleväli. Tüdrukutest oli parim Anett Liisa Parts, kellele järgnesid Pille-Riin Pullerits ning Jette-Lii Rauam.

Kõrgushüppes tegi kõrgeima lennu Sigmar Seermann. Teiseks tuli Mihkel Kuuse ning kolmandaks Roland Aguraiuja. Naistest sai esikoha Mella-Riin Rauam, teiseks tuli Cristlin Kuldmaa ning kolmandaks Merilin Arumets. Poiste esikoha sai Hendrik Lillsoo, kellele järgnes sama tulemusega Karmo Lilleväli. Tüdrukutest võitis Jette-Lii Rauam, teiseks tuli Anett Liisa Parts ning kolmandaks Pille-Riin Pullerits.

Teivashüppe võitis Heiko Kraubner. Teise koha sai Juri Jefimov ning kolmanda Tarmo Lillsoo.

800 meetri jooksus oli kiireim Jaan Viirmann. Talle järgnesid Roland Aguraiuja ning Alan Urva. Naistest oli väledaim Merilin Arumets, kellele järgnesid Julia Šatskaja ning Cristlin Kuldmaa. Poistest võitis Oskar Luks, teiseks tuli Andre Soikka ning kolmandaks Andri Jaanus. Tüdrukutest oli kõige kiirem Anett Liisa Parts. Järgnesid Kärolin Lillepool ja Triinu Vaarmann.

Anija Valla Spordimaailm tänab kõiki osalejaid ning vabatahtlikke abistajaid, kes võitluste läbiviimisel kaasa lõid. Eriline tänu kuulub peakohtunik Heiko Kraubnerile ning peasekretär Piret Urmetile.