Teie ees on SA Anija Valla Spordimaailma igakuine infokiri, kus jagatakse teavet lähiaja spordi- ja tervisesündmuste kohta Anija vallas. Samuti ootame jooksvat informatsiooni Teie poolt korraldatavate spordiürituste kohta või spordivõistlustel saavutatud tulemuste kohta aadressile spordimaailm@anija.ee. Oleme lisanud kodulehele anijavallasport.ee võimaluse tellida värsked postitused otse oma e-mailile! Avalehel tuleb selleks üles otsida nupp “Telli”. Infokirjad hakkavad juunikuust ilmuma ka kodulehel.

Infokirjale on juurde lisatud Spordimaailma pakkumine kohalikele ettevõtetele, vabaühendustele ning teistele huvilistele, kes soovivad toetada Anija valla spordielu!

 

KUTSE SPORDITEEMALISELE ARUTELULE:

Head Anija ja Aegviidu valla spordielu edendajad!

Kutsume Teid ühisele arutelule tulevase Anija ja Aegviidu ühendvalla spordivaldkonna koostöö ja arendamise teemal 29. juunil 2017.a. kell 18.00 Aegviidu vallamajas. Kokkusaamise alguses tutvume ka Aegviidu spordihoone ehitusega, millega peaks selleks ajaks olema alustatud.

Alates 2018. aastast on Anija ja Aegviidu ühine vald ja ka spordielu korraldamine, rahastamine ja toetamine hakkab toimima ühtsete põhimõtetega. Arutleme tuleviku arenguplaane, ühistegevusi ja investeeringute vajadusi.

Kõigi osalemine ja ideed on oodatud, et ühiselt tulevikus kogu valla rahvale pakkuda mitmekesiseid vabaaja- ja sportimisvõimalusi.

 

ÜRITUSED:

Kõrvemaa nädalamängud discgolfis. Lisainfo: http://www.korvemaa.ee/uritus/korvemaa-nadalamang

20. juuni kell 20:00 Kehra staadionil Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaal jalgpallis: Anija JK (IV liiga) – FC Puhkus Mehhikos (rahvaliiga).

8.-9. juuli Eesti valdade suvemängud Vinnis. Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse parimad vallad kahes grupis: üle 2 000 elaniku ja kuni 2 000 elanikku.
Spordialad: kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, jalgrattakross, orienteerumine, mälumäng, köievedu,
jahilaskmine, petank, juhtide võistlus.

Kogu info suvemängude kohta: http://www.joud.ee/est/g78s4085

Kui soovid suvemängudel osaleda, siis anna endast Spordimaailmale märku. Lähme teeme Anija valla esindusega korraliku tulemuse!

 

SUVISED SPORDILAAGRID LASTELE JA NOORTELE:

NOORTE SPORDILAAGER 24.-28.juuli Kehras
Kutsume spordilaagrisse kõiki poisse ja tüdrukuid vanuses 9-14 eluaastat.
Kavas on erinevate spordialade tutvustus (kergejõustik, korvpall, jalgpall, käsipall), spordialasid tutvustavad oma ala eksperdid, võistlused, kinoõhtu, väljasõidud (seikluspark, matk) ja palju muid aktiivseid tegevusi. Laager toimub Kehras (staadion, spordihoone), ilma ööbimiseta.
Ideaalne võimalus tutvuda erinevate spordialadega, leida uusi sõpru ja õppida midagi uut!
Laagri maksumus:
Osaledes 1 päeva – 15 EUR
Osaledes kõik 5 päeva – 65 EUR
Laagrit viivad läbi kogemustega treenerid ja õpetajad.
Lisainfo ja broneerimine mart.raudsepp@hckehra.ee või tel. 59198414.

MAADLUSKLUBI ANIJA SUVELAAGER 28.-30. juuli Kehras
Kõik suured ja väikesed Maadlusklubi Anija sõbrad!
Ka sel aastal korraldame lastele 3 päevase suvelaagri.
Laagrisse on oodatud kõik lapsed, kes tahavad osaleda sportlikus laagris. Nutiseadmed laagris pole lubatud.
Ööbime Maadlusklubi Anija saalis maadlusmatil, millega seoses oleks vajalik kaasa võtta lapsel magamiskott või tekk/padi/lina. Võimaldame lastele toitlustust 3 korda päevas.
Treeningud toimuvad 2 korda päevas, muu tegevuskava laagri päevadeks on veel koostamisel aga kusagil nurgas me kindlasti ei igavle.
28.07.2017 ootame lapsi kell 9.00 MK Anija maadlussaalis Laste tn.6 ( sel päeval me hommikusööki lastele ei paku).
Järele tulemist lastele ootame 30.07.2017 kell 18.00.
Laagrisse on kindlasti vajalik eelnev registreerimine raamatupidaja@korrus3.ee.
Palume saata sinna järgnev info: lapse nimi, isikukood, vanema kontaktid, kas ööbib, allergiad ja muu sellekohane info.
Loetelu laagrisse kaasa võetavatest asjadest saadame registreerunutele juuli alguses.
Treeneriteks Martin Plaser ja Helen Nool.
Laagritasu on 40 eurot.
Ootame kõiki lapsi laagrisse!

Helen Nool
53479950
MK Anija

EJL JALGPALLI SUVELAAGRID 7.-11. augustil Kosel, Tallinnas ja mujal
Laagritesse on oodatud 2005. – 2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud
Lisainfo: http://jalgpall.ee/rahvajalgpall/suvelaagrid
Registreerimine: http://vana.jalgpall.ee/regcamp.php

Päev on jaotatud osadeks
Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt hoolikalt valitud ning koolitatud noortetreenerid, mis tagab kvaliteetse treeningu ühildamise laste mängulõbuga. Laagri plaan näeb ette, et kõikidel päevadel toimub laager kellaaegadel 9:30 – 17:00. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9:30 ning lõpeb kell 13:00. Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal. Laagri lõpus jagatakse väikeseid auhindu või diplomeid, mille lapsed saavad endale mälestuseks lõbusast suvenädalast.
Ekskursioonipäev
Ekskursioonipäevaks Tallinnasse on kolmapäev või neljapäev alustades tegevustega kella 11 paiku ja lõpetades orienteeruvalt 17.00. Lapsed saavad võimaluse kohtuda professionaalsete jalgpalluritega, saada neilt inspiratsiooni ja näha oma kangelasi lähedalt.
Hinna sees on
Jalgpallivarustus, mis sisaldab lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega särki, lühikesi pükse ja kedrasid (helesinine/must/helesinine); vesi ja puuviljad kogu päev jooksul; soe lõunasöök (v.a reedel); ekskursioonipäev A. Le Coq Arenale (2017. aastal sõltub toimumine A. Le Coq Arena ehitusest) ; diplom ja meened mälestuseks.
NB! Lapsel peavad iga päev kaasas olema jalgpalli- või muud treeningjalanõud, säärekaitsmed (kui võimalik), treeningdress ja kilejope.

 

 

 

Järgmine infokiri ilmub juulikuu esimesel täisnädalal!